Kudret Eli Parapsikoloji Sistemi

Merhaba sevgili okurlarım! Bugün sizlere çok ilginç ve faydalı bir konudan bahsetmek istiyorum: Kudret Eli Parapsikoloji Sistemi. Bu sistem, Üstat Cenap Eryılmaz tarafından kurulmuş ve geliştirilmiş bir yüksek frekanslı şifa ve arınma yöntemidir. Kudret Eli Parapsikoloji Sistemi, bilim ve ilim ile uyumlu bir şekilde insanın ruhsal, zihinsel ve bedensel potansiyelini ortaya çıkarmasına, hayatın nimetlerine şükretmesine ve Yaradan’ın tecellilerini görmesine yardımcı olur.

Peki nedir bu Kudret Eli Parapsikoloji Sistemi ? Nasıl çalışır ? Kimler faydalanabilir ?

Kudret Eli Parapsikoloji Sistemi, insanın kendi enerjisini kullanarak hayatını olumlu yönde değiştirmesini sağlayan bir sistemdir. Bu sistemde, insanın kendi enerjisi ile Yaradan’ın tecellileri arasında bir bağ kurulur ve bu bağ sayesinde insanın ruhsal, zihinsel ve bedensel sağlığı iyileştirilir. Bu sistemde, insanın enerjisi bioenerji olarak adlandırılır ve bioenerji eğitimi ile geliştirilir. Bioenerji eğitimi, insanın kendi enerjisini tanımasına, yönetmesine ve aktarmasına yarayan bir eğitimdir. Bioenerji eğitimi ile insan, kendi enerjisini kullanarak kendisine ve başkalarına şifa verebilir.

Kudret Eli Parapsikoloji Sistemi, aynı zamanda insanın yaşadığı olumsuzlukların sebeplerini tespit edip gidermeye yarayan bir sistemdir. Bu sistemde, insanın yaşadığı olumsuzluklar negatif enerji kaynaklı olarak görülür ve negatif enerjilerin kaynağı parapsikolojik yöntemlerle belirlenir. Parapsikolojik yöntemler, insanın normal duyularının ötesindeki algılama yeteneklerini kullanarak gerçekliği anlamaya yarayan yöntemlerdir. Parapsikolojik yöntemlerle, insanın yaşadığı negatif tesirlerin türleri tespit edilir ve bu türlere göre yapılacak çalışmalara karar verilerek bu kötü olumsuz tesirler altında olan kişi yada kişiler arındırılır.

Kudret Eli Parapsikoloji Sistemi, sadece sorunları gidermekle kalmaz, aynı zamanda insanın hayatını güzelleştirmeye de yarar. Bu sistemde, insanın hayatını güzelleştirmek için rahmani enerji kullanılır. Rahmani enerji, Yaradan’ın güç ve kuvvet sahibi olanın tecellisi olan bir enerjidir. Rahmani enerji ile insanın hayatına bereket, bolluk, mutluluk, sevgi gibi nimetler gelir.

Kudret Eli Parapsikoloji Sistemi, herkesin faydalanabileceği bir sistemdir. Bu sistemdeki eğitim ve çalışmalara katılmak için herhangi bir ön şart yoktur. Bu sistemdeki eğitim ve çalışmalara katılanlar hem kendilerini hem de çevrelerini iyileştirebilirler.

Kudret Eli Parapsikoloji Sistemi hakkında daha fazla bilgi almak Kudret Eli Parapsikoloji uzman eğitmenlerinden bilgi ve destek alabilirsiniz.Kudret Eli Akademi

Kudret Eli Metafizik Sistemi

Kudret Eli Tecelli Bioenerji Sistemi

Kudret Eli'nde Yedi Enerji

Kudret Eli Parapsikoloji Sistemi

Kudret Eli Satsang Sistemi

Kudret Eli Bilgelik Sistemi

Kudret Eli Eğitmenleri

Sosyolog Kudret Eli Akademi Uzman Eğitmeni Derya Eryılmaz

Fizyoterapist Kudret Eli Akademi Uzman Eğitmeni Ali Cihan