Kuantum Bioenerji ve Metafizik

Merhaba sevgili ziyaretçilerim ! Bugün sizlere üstat Cenap Eryılmaz'ın Kuantum bioenerji ve metafizik çalışmalarından bahsetmek istiyorum. Bu çalışmalar, insanın kendi içindeki yaratıcı gücü uyandırması ve Yaradan'ın rahmetiyle kullarına sunduğu yüksek nurani boyutlarla çalışılan rahmani metafizik öğretisidir.

Üstat Cenap Eryılmaz, 25 yılı aşkın süredir metafizik, parapsikoloji, bioenerji ve ruhsal şifa alanlarında derin ilimlerle donanmış, ruhsal gücü yüksek, manevi bir üstatdır. Kendisi, Kudret Eli Ruhsal Metafizik & Parapsikoloji ve aynı zamanda iki farklı bioenerji ekolünün de kurucusudur. Bu ekoller spiritüel Kuantum Bioenerji, İlahi Tecelli Bioenerji, olarak bilinen ekollerdir. İki ekolünde kendine has birbirinden farklı zengin içerikleri vardır. Ayrıca, uluslararası düzeyde birçok belgeye sahip olup, dünyanın pek çok yerindeki danışanlarına online yada yüzyüze ruhsal metafizik şifa seansları da yapmaktadır.

Üstat Cenap Eryılmaz'ın Kudret Eli Akademi uzmanları tarafından yapılan danışmanlık çalışmaları ve eğitim programları da mevcuttur.


Kudret Eli Ocaklık El Verme

Kudret Eli Ocak Olan İnsanlar

Kudret Eli Ocaklık Kime Verilir

Kudret Eli Ocaklık Nedir

Kudret Eli Ocaklı Olmak Ne Demek

Kudret Eli Ocaklık Şifacı

Kudret Eli Ocaklık Eğitimi Nedir

Kudret Eli Şifa Ocakları

Kudret Eli Ankara'da Şifa Ocakları

Kudret Eli Ocak Olan İnsanlar Ne Yapar

Kudret Eli Ocaklık Geleneği Nedir